EIM portál

NOVÝ PROSTOR PRO KOMUNIKACI MEZI OBYVATELI domu A VÝBOREM

Informační panely EIM přinášejí do bytových domů nové možnosti komunikace mezi obyvateli domu a výborem. Prostor kolem informačních panelů se díky poutavé grafice a celé řadě zajímavých informací stane místem, kde se obyvatelé domu rádi na chvíli zdrží a začtou při čekání na výtah.

DŮLEŽITÉ INFORMACE O DĚNÍ Ve vašem DOMĚ

Horní část obrazovek se věnuje především údajům o vytápění a přínosech subregulační jednotky EIM pro váš dům. Také zde najdete třeba zajímavé tipy na hospodárné vytápění nebo předpověď počasí na další dny. Pro ty zvídavé jsou zde informace o spotřebě tepla v minulých dnech.

Praktická nástěnka

Dolní část obrazovky se pak věnuje vám a dění ve vašem domě. Výbor nebo správce domu zde má možnost velmi jednoduše a pohodlně vkládat sdělení pro obyvatele domu. Na rozdíl od běžné nástěnky, ta elektronická zaujme svou barevností, přehledností a dynamikou.

Odolná konstrukce a tvrzené sklo

O odolnost informačních panelů EIM se bát nemusíte. Jsou určené do prostředí s vysokou koncentrací osob. Informační panely EIM jsou vyrobené z kovu a jejich povrch je ošetřen vysoce odolnou práškovou barvou. Samotný zobrazovací panel je krytý tvrzeným lepeným sklem, které odolá i nejhrubšímu zacházení.

KOMPAKTNÍ Rozměr 

Informační panely EIM jsou vysoké 180 cm a široké 40 cm. Takže se pohodlně vejdou například mezi vstupy do výtahů. Hloubka informačních panelů je pouhých 8 cm, nijak tedy nenarušují pohyb osob v jejich okolí.